חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

פפה פיג בפארק גארדלנד – Peppa Pig Land

פפה פיג בפארק גארדלנד – Peppa Pig Land

Peppa Pig Land

עזרה עם תכנון החופשה בגארדלנד?

פפה פיג בפארק גארדלנד – Peppa Pig Land

ארץ החזירה פפה בפארק גארדלנד בצפון איטליה, הילדים שלכם הולכים להנות ממתחם חדיש וצבעוני באחד מפארקי השעשועים הגדולים והמבוקשים באירופה.

פפה פיג: מבריטניה לישראל ועד לפארק גארדלנד באיטליה

סדרת האנימאציה לילדים פרצה את גבולות המסך ונכנסת אל תוך פארקים שונים בעולם, הסדרה הבריטית המשודרת בישראל בדיבוב לעברית כבר משנת 2007 ועד היום, הפכה ללהיט בקרב הילדים בארץ ובעולם עם למעלה מ- 300 פרקים.
פארק השעשועים גארדלנד הוא פארק שחובה לבקר בו במסגרת טיול לצפון איטליה ואגם גארדה, חלק מהמשפחות בוחרות לקנות כרטיס ליומיים כדי לנצל את מירב האפשרויות שיש לפארק להציע.
אם אתם לא מכירים את פפה, מדובר בחזירה קטנטונת בשם פפה, הסדרה פפה פיג מגוללת את חייה של החזירה הקטנה, אחיה ג'ורג' והוריה של פפה שנהנת להתחפש, לשחק משחקים ולטייל ולהשתכשך בשלוליות מלאות בבוץ.

גארדלנד מחולק לתמות, בין היתר תבקרו בממלכת הפנטזיה (מתקנים למשפחה, Fantasy Kingdom), ארץ הפטרוזיליה (סובב סביב ימי הביניים, Prezzemolo Land), רי בראבו (אזור המערב הפרוע, Rio Bravo), הפיראטים (מתקנים חשוכים ומפחידים, Pirati Covo), אזור קונג פו פנדה (Kung Fu Panda Academy) והאזור הערבי (Arabia).

בשנת 2019 בגארדלנד השיקו אזור חדש הסובב כולו את עולמה של החזירה פפה (Peppa Pig Land at Gardaland), מתקנים לילדים קטנים, לבקר בבית של פפה, לשחק עם פפה, לטוס בבלונים בצבעים, להכיר את החברים של פפה ולנסוע ברכבת הקטנה.
גם אם לא יצא לילדים שלכם להיחשף לסדרות של פפה, הם ישמחו לבקר את פפה וליהנות מאטרקציות ומתקנים שמתאימים לילדים קטנים ויוצרים חוויה שכולה צבעונית וסובבת את פפה פיג.
האזור מתאים לרוב לילדים עד גיל 10, אם הילדים שלכם קטנים יותר אך מתעניינים יותר באזור מהירים, מפחידים ומרגשים, ייתכן שהם לא יגלו עניין במקום.

כניסה לארץ החזירה פפה

כאמור, מתחם פפה פיג הוא חלק מפארק גארדלנד, אזור עם תמה ייעודית רק למותג הילדים המוכר, בדומה לאזורים רבים בפארק המחולקים לנושאים מיוחדים וכלולים בעלות הכניסה לפארק – גם מתחם פפה פיג כלול במחיר ותוכלו לבקר בו עם הילדים שלכם וליהנות משינוי אווירה.
פפה פיג מחכה לילדים שלכם גם בפארק שלם שכולו סובב הסדרה של החזירה פפה, את הפארק הזה תוכלו למצוא בפלורידה ארה"ב.

Peppa Pig Land
Peppa Pig Land

מה מחכה לכם שם? מתקנים בארץ פפה פיג בגארדלנד

כמו כל מתקן או אטרקציה בגארדלנד, גם המתקנים בארץ החזירה פפה כוללים הגבלות שונות.
עברו על המתקנים ותכננו את היום שלכם בפארק, מומלץ להיעזר באפליקציית גארדלנד ולסמן את המתקנים ביומן הפעילות שלכם.
כל המתקנים בפפה פיג הם מתקני בקטגורית פנטזיה, מתקנים שאינם מהירים או מפחידים ומתאימים להורים וילדים קטנים.

הרכבת של סבא חזיר – Il Trenino di Nonno Pig
עלו על הרכבת של ארץ החזירה פפה, הרכבת תוביל אתכם מהבית של פפה אל טירת הרוחות, בדרך תפגשו  עם הדמויות מהסדרה ואזורים צבעוניים שילדים אוהבים.
מגבלה: ילדים מתחת לגובה 1.10 חייבים בלווי מבוגר.

כדור פורח צבעוני של פפה – La Mongolfiera di Peppa Pig
היכנסו אל הכדור הפורח הצבעוני וטוסו יחד עם הילדים ופפה, המתקן יעלה לגובה בו תוכלו לראות יחד עם הילדים נוף יפייפה אך לא לגובה רב מדי. המתקן כולל סיבובים ומעט רעש המדמה עלייה לאוויר, שימרו על הילדים שלא יתפסו מעבר למעקה הבטיחות.
מגבלה: 0.8 מטרים ומקסימום 2 מטרים. ילדים מתחת לגובה 1.2 מטרים חייבים בלווי מבוגר.

האי הפיראטים – L'Isola dei Pirati
אחיה הקטן של פפה, ג'ורג', יראה לכם את ההרפתקה האהובה עליו, הפלגה בספינה ברחבי אי הפיראטים.
המתקן כולל סיבובים איטיים, הספינות עולות ויורדות ומדמות שייט על מים, בבסיס מים אך המתקן אינו מרטיב.
מגבלה: ילדים מתחת לגובה 1.10 חייבים בלווי מבוגר.

הבית של פפה החזירה – La Casa di Peppa Pig
ברוכים הבאים אל הבית המפורסם של פפה ומשפחתה, היכנסו אל הבית הצהוב ותנו לילדים ליהנות מחוויה רב חושית ומיוחדת.
מגבלה: לא קיימת מגבלה כלשהי.

תמונה עם פפה וג'ורג – Meet & Greet
תנו לילדים להכיר, לחבק ולהצטלם עם פפה ואחיה ג'ורג, אם הילדים ירצו לשאול אותם שאלה תוכלו לעשות זאת עבורם באנגלית או איטלקית.
מגבלה: יש לשמור על כבוד מפעילי הדמויות, התור להכרות ותמונה ארוך ולא ניתן להישאר זמן רב עם הדמויות.

חנות המזכרות של מר וולף – Il Negozio del Sig. Volpe
בסיום הביקור שלכם בארץ של פפה, תוכלו להיכנס יחד עם הילדים אל חנות המזכרות ולרכוש עבור הילדים מזכרת מפפה.

מה חשבו המבקרים בפארק על מתחם פפה פיג?

בזמן הפעילות הקצר של מתם פפה פיג בגארדלנד, מבקרים רבים הספיקו למלא את הרשת בחוות דעת טובות על ההנאה שלהם ושל הילדים ממתחם הפעילות הייחודי בפארק.
מרבית המבקרים בפארק אהבו את המתקנים והפעילות בפארק, המבקרים ציינו שהמתחם מתאים מאוד לפעוטות וילדים קטנים, ילדים שצופים בסדרה פפה החזירה התרגשו מאוד מהחוויה, המתקנים והמתחם צבעוניים ונקיים, חלק מההורים לילדים עם פער גילים המליצו להתפצל ולקחת את הילדים הקטנים למתחם הזה ולמתקנים משפחתיים רגועים ואת הילדים הגדולים לחשוף למתקנים המהירים והמפחידים יותר.
המתחם כולנו נבנה עבור הילדים הקטנים והורים רבים דיווחו ברשת שהילדים הקטנים שלהם התרגשו והצליחו להעביר את הזמן בהנאה רבה, המתחם זכה לדירוגים גבוהים באתרי הביקורות ומומלץ להשקיע בו את הזמן לטובת החוויה של הילדים הקטנים שלכם.

שאלות נפוצות

החזירה פפה היא סדרת אנימאציה לילדים המשודרת בכל העולם, גם בישראל ובדיבוב לעברית, הסדרה פופולארית בקרב הילדים הקטנים.

פארק השעשועים גארדלנד, התחדש בשנת 2019 במתחם צבעוני במיוחד הסובב כולו את הסדרה פפה פיג, גם ילדים קטנים שלא ראו את הסדרה יוכלו ליהנות ממנו.

המתחם מתאים לילדים עד גיל 10, הפעילויות שימתינו לכם: רכבת סבא חזיר, כדור פורח של פפה, ג'ורג ואי הפיראטים, הבית של פפה ומשפחתה, תמונות עם פפה וג'ורג וחנות המזכרות.

כן, המתחם זוכה לשבחים רבים ודירוגים חיוביים בקרב הורים שדיווחו שהילדים שלהם התרגשו ונהנו מאוד וביקשו לעלות על כל המתקנים.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן