חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

האפליקציה של גארדלנד – מדריך למשתמשים

האפליקציה של גארדלנד – מדריך למשתמשים

The official Gardaland Resort App

עזרה עם תכנון החופשה בגארדלנד?

האפליקציה של גארדלנד – מדריך למשתמשים

אפליקציית גארדלנד (The official Gardaland Resort App) תספק לכם את כל המידע העדכני על הפארק, תציג לכם מפה אינטראקטיבית, זמני המתנה למתקנים ותאפשר לכם לתכנן כל יום בפארק השעשועים.

כל המידע, מפה ותכנון יום: אפליקציה לפארק גארדלנד

מאז פתיחתו של פארק השעשועים גארדלנד בשנת 1975 הפארק הספיק לעבור חידושים, עדכונים ומתיחות פנים שונות כדי להתאים את הפארק לדרישות חובבי הפארקים בעולם.
בדומה לפארקים של דיסני, גם גארדלנד מחלק עצמו לנושאים שונים (פנטזיה, ימי הביניים, המערב הפרוע, קונג פו פנדה ועוד), המתקנים מחולקים לסיווגים החל ממתקני פנטזיה רגועים לכל המשפחה, מתקנים סוערים יותר בסגנון הרפתקאות ועד למתקנים מהירים במיוחד המסווגים כמתקני אדרנלין.
יחד עם 35 מתקני שעשועים שונים (לחלקם הגדול מגבלות גובה), ניתן ליהנות מהופעות רבות, עשרות מסעדות ודוכני אוכל, חנויות מזכרות, מתחמי שמירת חפצים והשכרת עגלות, תאי שירותים ושירותים רבים נוספים שהפארק מציע.
פעילויות ומיקומים רבים בפארק השעשועים הגדול באיטליה ואחד מהמובילים הבולטים באירופה, מצריכים אפשרות לריכוז מידע עדכני, סדר וסיוע בימי הביקור בפארק.

בגארדלנד הרימו את הכפפה והשיקו את אפליקציה לפארק – Gardaland Resort Official App.
האפליקציה מאפשרת לקבל את המידע המלא על כל האטרקציות והשירותים הניתנים בגארדלנד ואף את המידע על האטרקציות בפארק המים לגולנד וסי לייף.
האפליקציה של גארדלנד תספק לכם כל מידע אפשרי ועדכני על הפארק, מפה אינטראקטיבית שאיתה ניתן לראות כל נקודת ציון בפארק ולקבל את כל המידע המלא, לוחות זמנים של הופעות ועד לאפשרות תכנון יום בפארק בצורה מסודרת.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד את האפליקציה, להירשם במהירות ולקבל את כל המידע המלא.

הורדת אפליקציית גארדלנד

הורדה והרשמה לאפליקציה הם בחינם, ההורדה קלה ופשוטה ומתאפשרת לאנדרואיד ולאייפון.
מומלץ להוריד את האפליקציה זמן מה טרם הטיסה לצפון איטליה, תוכלו להכיר את כל האפשרויות, להתעדכן במידע המעודכן ביותר ולסגור תכנון יום בפארק.

איך זה עובד? איך מתפעלים את האפליקציה? ההסבר שלנו!

הרשמה לאפליקציה

לאחר ההורדה של האפליקציה, יעלה לכם מסך ראשוני, לחצו על כפתור המשך (continue).
מומלץ להירשם לאפליקציה ולקבל עדכונים ואפשרויות נוספות, כל מה שתצטרכו לעשות זה להזין דוא"ל, שם פרטי ושם משפחה באנגלית, לאשר את תנאי ההרשמה וללחוץ על כפתור רישום באמצעות מייל (Sing up with email).

הרשמה לאפליקציה

שימושית ומלאת מידע: מפה של פארק גארדלנד

בדומה לאפליקציות פארקי שעשועים גדולים בעולם, האפליקציה מתחילה מהמפה.
המסך הראשון (Explore) כולל את המפה ברקע, שורת חיפוש וקידום מכירות ועדכונים במהלך היום.
כדי להיכנס אל המפה לחצו על הפתור הרחב מפה (Tap the map to explore), לאחר מכן תעלה לכם מפה המפרטת את כל הפעילויות בפארק.

מפה של פארק גארדלנד
מפה של פארק גארדלנד

בחלק העליון תוכלו להעביר בין סוג הפעילות ולראות היכן ממוקמת כל פעילות לפי קטגוריה: מתקנים (Rides), אזור פארק המים לגולנד (LegoLand), הופעות (Shows), מסעדות ודוכני אוכל ושתייה (Food & drink), שירותים שונים בפארק (Facilities), חנויות מזכרות (Shops), מלונות (Hotels), סי לייף (Aquarium), אזורי חניה (Parking) ומפגשי היכרות ותמונה עם דמויות הפארק (Meet & Greet).

במידה ותרצו לעבור בין הקטגוריות השונות שלא בגרסת מפה, תוכלו ללחות על כפתור 3 הקווים בצד ימין למעלה (), לחיצה נוספת על אותו הכפתור תחזיר אתכם לגרסת המפה.

אפליקציית גארדלנד
אפליקציית גארדלנד

במידה ותרצו לסנן מתקנים לפי גיל וגובה כדי לראות את המתקנים שמתאימים לילדים שלכם, לחצו על הכפתור בצד שמאל למעלה, הפעילו את הסינון (Filter by Height and Age) ובחרו את הגובה הרצוי: גובה (החל מ 40 ס"מ ועד 210 ס"מ), גיל (מגיל 0 ועד 21) וסימון אם האם הילד יכול לעלות על המתקן לבד, בסיום לחצו על כפתור הצגת התוצאות (Show Results).

סינון
סינון

במידה ואתם מעוניינים לקבל התראות למופע קרוב תוכלו להיכנס אל הפרטים המלאים על ההופעה, לבחור בשעה הרצויה והאפליקציה תתזכר אתכם לפני שההופעה תתחיל.

התראות
התראות

שורת חיפוש באפליקציה
לחיצה על שורת החיפוש בחלק העליון של האפליקציה, תוביל אתכם גם היא על מסך המפה המורחבת אך הפעם תוכלו לחפש בחופשיות בדיוק מה שתצטרכו, החיפוש באפליקציה יבוצע בשפה האנגלית.
לדוגמה, במידה ותרצו לחפש מקומות לאוכל, חפשו את המילה "Food" ותקבלו את התוצאות הקשורות לאוכל.

שורת חיפוש באפליקציה
שורת חיפוש באפליקציה

חידושים עדכונים וקידום מכירות
במסך הראשי יוצגו לכם באנרים שונים, בין הפרסומים תוכלו ללחוץ על האופציה הראשונה (Getting here) כדי לעבור ישירות לוויז או כל אפליקציית ניווט אחרת ולנסוע אל הפארק כשאתם במלון שבחרתם, שעות פתיחה (Opening Times) לפי סוג הפארק הנבחר והימים ואילו הופעות מתקיימות כיום.
הבאנרים עשויים להתעדכן מעת לעת.

האפליקציה תציע לכם כרטיסים ובהמשך גם מלונות, מדובר לרוב בלינקים נוספים לרכישה ישירה שלרוב לא משתלמת.
כדי לרכוש כרטיסים בצורה נוחה, מהירה ומשתלמת
להזמנת כרטיסים לגארדלנד – לחצו כאן.
להזמנת מלון מקבוצת מלונות גארדלנד או מלונות ודירות ליד גארדלנד – לחצו כאן.

הבאנרים
הבאנרים

תורים
בחלק התחתון תוכלו ללחוץ על אפשרות זמני תורים (Queues), אייקון שעון חול.
תוכלו להיעזר באופציה להצגת זמני תורים מעודכנים רק בזמן שאתם בתוך הפארק.

תורים
תורים

תכנון יום בפארק גארדלנד
מבקרים רבים בוחרים לנצל את האטרקציות הרבות שיש לפארק להציע ויבחרו לבלות יומיים בפארק, אם בחרתם ביומיים או יום – מומלץ להשתמש באופציית תכנון ביקור בפארק שתאפשר לכם לבחור את כל המתקנים, ההופעות והפעילויות ולבנות לו"ז יומי מסודר שיעשה לכם סדר ביום גדוש בהנאה.

בחלק התחתון לוחצים על אופציית התכנון (Planner), אייקון לוח משימות.
בוחרים תאריך ביקור ולאחר מכן לוחצים על כפתור תכנון הביקור (Plan your visit), האפליקציה תברר אתכם אילו אנשים מגיעים לביקור ותתאים לכם את התכנון לפי הצרכים שלהם.
כדי להוסיף בן אדם לתכנון היום לחצו על הוספת מבקר (Add a person), הזינו שם, גובה, האם אותו מבקר יכול לעלות לבד על מתקנים, אילו קטגוריות מתקנים מעניינות אותו ולחצו על הוספה (Add).
לאחר שסיימתם להוסיף ילדים או ילדים והורים, לחצו על המשך (Next).
האפליקציה תציע לכם את האפשרויות הטובות ביותר עבור הנתונים שאותם הזנתם (Suggested) ותוכלו לבחור גם בכל האפשרויות (All) –לחיצה על כל מתקן או פעילות תוביל אתכם למידע המלא על האטרקציה, לחיצה על כפתור הבחירה בצד שמאל תסמן לכם את האפשרות.
בסיום לחצו על כפתור יצירת התכנון בתחתית המסך (Create).
התכנון הסתיים, הספירה לאחור החלה לבילוי מהנה בגארדלנד או מספר ימי בילוי שלכם ושל הילדים, עד לימי הבילוי בפארק תוכלו להוסיף אנשים ולערוך את הרשימה בכל זמן שתרצו.

חנות האפליקציה
בדומה לבאנרים של חידושים ועדכונים, גם באפשרות הזו ינסו לעודד אתכם לרכוש ישירות דרך האפליקציה כרטיסים רגילים, כרטיסים מסוגים שונים למועדים בביקוש נמוך ומלונות.
כאמור, רכישה ישירה לרוב לא תכלול הנחות ומבצעים שקיימים באתרי המלונות והכרטיסים הגדולים בעולם.
במידה ובעתיד הפארק יעדכן באפליקציה מבצעים משתלמים לפעילויות בתוך הפארק ניתן להתעדכן, עד אז ניתן לדלג לאפשרויות הנוספות.

כאן זה מודיעין: תשובות לכל השאלות
בתחתית המסך תוכלו ללחוץ על כפתור המידע (Info) אייקון של סימן קריאה, במסך הזה תוכלו לקבל מידע רב נוסף שעשוי לעניין אתכם.
למרות שהפארק כולל בתני מידע ואנשים שישמחו לסייע לכם בשאלות שונות, ניתן לקבל את המידע המלא באפליקציה, האפשרויות השונות שתוכלו להתעניין בהן: מידע על הנאה בטוחה בפארק (מידע רב בכל הקשור למניעת הפצת מחלות מדבקות), שעות פתיחה, התנהגות בפארק ובמקניו, עזרה ראשונה, מידע עבור אורחים עם מוגבלות, סיוע עם תינוקות, מידע כללי נוסף (הטענת טלפונים, שמירת וחפצים ועוד), יצירת קשר עם הפארק, שאלות ותשובות כלליות על גארדלנד והפארקים הנוספים, מדניות פרטיות ואפשרות עריכת הפרופיל שלכם.

חנות
חנות

שאלות נפוצות של מטיילים

גארדלנד הוא פארק השעשועים הגדול באיטליה ואחד מהפארקים הגדולים באירופה, מיליוני מבקרים בשנה יכולים ליהנות מאפליקציה שעושה סדר באפשרויות הרבות בפארק.

האפליקציה מלאה במידע שיסייע לכם להבין מה יש לפארק גארדלנד להציע לכם, המידע המלא על כל האטרקציות והשירותים בפארק, מפה אינטראקטיבית, תכנון יום ומידע רב נוסף.

כן, האפליקציה כוללת אפשרות לתכנון יום או יותר בפארק, יצירת קבוצה לפי מאפיינים של כל מבקר, בחירת הפעילויות ויצירת לו"ז פעילויות בפארק.

האפליקציה חינמית ומסייעת לכל מי שרוצה לקבל את כל המידע המעודכן על הפארק. מורידים לאנדרואיד או האייפון, נרשמים בקלות ומקבלים את כל המידע שצריכים.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן