חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

ג'ומנג'י – האטרקציה החדשה בגארלנד

ג'ומנג'י – האטרקציה החדשה בגארלנד

jumanji gardaland

עזרה עם תכנון החופשה בגארדלנד?

ג'ומנג'י – האטרקציה החדשה בגארלנד

פארק גארדלנד לא מפסיק להתחדש, בואו להכיר את ג'ומנג'י, אטרקציה חדשה בפארק המבוססת על ספר וסרט פנטזיה אמריקאי בו מתמודדים עם חיות, יצורים מפחידים, סכנות ומכשולים בג'ונגל מסתורי.

ג'ומנג'י בגארדלנד: הסרט מגיע אל הפארק

אחד מפארקי השעשועים הגדולים והמבוקשים באירופה, גארדלנד שבצפון איטליה, מפתיע במתקנים חדשים ואטרקציות מושקעות בכל תקופה מחדש, אטרקציה חדשה מטריפה את חובבי פארקי השעשועים ברחבי העולם, בהשקה חגיגית ובאזז בלתי נגמר, בגארדלנד השיקו באפריל 2022 אטרקציה חדשה ומושקעת במיוחד, גומנג'י: ההרפתקה (Jumanji the Adventure).
האטרקציה מבוססת על הספר של כריס ואן אולסבורג והסרט גו'מנג'י, פנטזיה המספרת את סיפורם של שחקנים במשחק לוח עתיק, המשחק גורם לשחקנים להיכנס אל תוך סכנות הג'ונגל ומפגש עם חיות בר שונות וציידים.
המשחק המקורי מחולק לשלבים רבים, שימוש בקוביות, התקדמות בג'ונגל לפי מפגש עם החיות או הציידים עד לשלב הסופית של היעלמות החיות ויציאה מהסכנה.

האטרקציה היא הראשונה בעולם שעוסקת בתמת ג'ומנג'י, על פי הערכות הפארק השקיע כ- 21 מיליון דולר כדי לתכנן ולהקים את האטרקציה בזמן של כחצי שנה, העבודה על אחד מהמתקנים המושקעים בעולם התאפשרה בזכות עבודה של למעלה מ- 100 אנשים מ-5 מדינות.
כחלק מכניסת הסרט אל הפארק, הנהלת גארדלנד התאימו מספר חדרים בסגנון ג'ומנג'י במלון Gardaland מקבוצת מלונות גארדלנד.
אטרקציית ג'ומנג'י לא הגיע כך סתם במקרה, בשנים 2017, 2019 יצאו שנים סרטים נוספים בסדרת הסרטים ואלו הובילו למסקנה שהרעיון מספיק מאתגר ותוסס כדי להוביל לאטרקציה שלמה בפארק, Merlin Entertainments (קבוצת האם של גארדלנד) חתמו עם Sony על הסכם ליצירת אטרקציות, חדרי מלון וחניות בהשראת ג'ומנג'י והאטרקציה היא יריית הפתיחה לשורת מקומות באירופה ובצפון אמריקה בהשארת הסרט
הופעת אטרקציה או מתחם פעילות המבוססים סרטים או סדרות אינם רעיון חדש, דיסני מציעים אטרקציות מבוססות רובוטריקים והנוקמים ובשנת 2019 בגארדלנד השיקו מתחם לקטנטנים המבוסס על סדרת הילדים פפה פיג (החזירה פפה) והחל משנת 2018 סרטים קצרים בקולנוע ארבע ממדי.

מה עושים באטרקציה? כל הפרטים על ג'ומנג'י גארדלנד

את המסע המרתק שלכם תתחילו עוד מההמתנה, מבנה מרשים ומושקע במיוחד הכוללת תפאורת ג'ונגל וחיות וכן מזרקות מים שיעלו מים למטרים רבים באוויר בזמן הכניסה אל הג'ונגל.
בכניסה עוברים באזורים מגוונים שיעוררו את הסקרנות של הילדים ושלכם, בכניסה המבקרים יעברו דרך מקדש מצרי עתיק והוא יהיה השער לעולם הג'ומנג'י, בדרך המבקרים יוכלו לעבור בבאזר קסום, המראות המיוחדות יציקו לכל מבקר את ההשתקפות שלו עם האוואטר הנבחר.
עד אשר תגיעו אל המסע המהנה בקרונית שתתאים לנסיעה של עד 3 אנשים, הנסיעה היא לאורך 276 מטרים, האטרקציה יכולה להכיל כ-1,100 אנשים בשעה, זמן הנסיעה לכל המסע בג'ונגל הוא 3 דקות ו- 40 שניות.

המתקן מתאים לכל המשפחה אך מומלץ לשקול אם להכניס למתקן ילדים או בני נוער שלא מתמודדים טוב עם מקומות חשוכים, מפחידים וכאלו הכוללים תזוזות רבות.
כמו כל אטרקציה, גם לג'ומנגי ישנן הגבלות גובה: 1.07 מטרים ועד 1.2 בלווי מבוגר, 1.2 מטרים ניתן להיכנס בלווי מבוגר וגובה מקסימלי עד 2.05 מטרים.
האטרקציה מסומנת באדום במפת הפארק (בין המתקנים "ספינת קולורדו" ו- "Cinema 4D"), המשמעות היא סיווג הרפתקאות, קטגוריה שמתאימה למתקנים משפחתיים ולאנשים שאוהבים ריגושים בינוניים.
המתקן נפתח החל מהשעה 10:30.

הקרונית תנוע לפי מה שיוצג לכם במתקן, לאורך המתקן תוקרן לכם חוויה בלתי נשכחת על מסך ענק, המסכים בגודל 15 מטר אורך על 5 מטר רוחב יוצרו במיוחד עבור האטרקציה ומיצרים אשליה אופטית של הולוגרמה.
תתקלו בחיות ויצורים שונים שנבנו כך שעשוי להפחיד חלק מהאנשים, הקרונית תסתובב ותנוע במהירויות משתנות לפי העלילה במתקן שישמור על אפלה ואזורים חשוכים לכל אורכו עם לווי תאורה מתקדמת בחלקים שונים.
במהלך המסע הקרונית תגיב למכשולים מכל סוג כדוגמת עכבישים מסוכנים וגדולים וענק האבן שינסה לחסום את הדרך שלכם אל היציאה.
בדומה לסרט ולספר ולפי כללי משחק ג'ומנג'י, תעברו ב- 14 אזורים שונים ותתגברו יחד עם המבקרים הנוספים על המכשולים הרבים, בניהם נקודתההתחלה, ההקדמה, עלייה לקרונית, מכשול המנדריל, ההיפופוטם, הנחש, ענק האבן, העכבישים הגדולים, הכניסה למקדש ועוד. 

מה חשבו המבקרים בפארק על ג'ומנג'י?

למרות שהמתקן חדש מאוד, תיירים ומקומיים רבים שביקרו בפארק נתנו את חוות דעתם על המתקן המושקע שזוכה לדעות חלוקות על היבטים רבים שקשורים במתקן.
חלק ממבקרים המתקן אהבו את ההשקעה הברורה בתפאורה ובאפקטים לאורך ההמתנה ובנסיעה עצמה, הטכנולוגיה הרשימה והנסיעה עצמה הייתה מהנה.

חלק ממבקרי הפארק שאוהבים ריגושים ומהירות ציינו שהמתקן לא ממש המפחיד אותם ולא יכלו להגדיר אותו אימה, למרות זאת ילדים ובני נוער יאהבו את המתקן.
אחת הטענות שחזרו על עצמן הוא התור הארוך למתקן (ניתן לקצר אותו באמצעות תור מהיר, Gardaland Express), מכוון ומדובר על השקה משמעותית לאטרקציה באיטליה ומדינות נוספות, הביקוש למתקן הוא גדול וכך גם התור אליו, היחס בין ההמתנה למספר הדקות של הנסיעה אכזב חלק מהמבקרים.
למרות ההשקעה על האווירה בזמן התור, גארדלנד יצטרכו לחשוב כיצד לקצר את זמן ההמתנה למתקן ולהקל על המבקרים שהתאכזבו מזמן ההמתנה הארוך.

ג'ומנג'י היא סדרת סרטי פנטזיה אמריקאיים המבוססים על ספרו של כריס ואן אולסבורג, הסרט מציג את הרפתקאות המשתתפים במשחק המסורתי שמתמודדים עם חיות, יצורים וציידים.

האטרקציה הושקה באפריל 2022 בהשקעה של למעלה מ- 20 מיליון דולר ושיווק בינלאומי, המתקן מציג תפאורה מושקעת, מסך ענקי עם אשליית הולגרמה, נסיעה מהנה ותאורה מתוחכמת.

בנסיעה של כמעט 4 דקות, תיכנסו אל מסע של 276 מטרים בקרונית שתנוע במהירות משתנות עם סיבובים ואפקטים רבים.

על אף שהמתקן עצמו זכה לשבחים רבים ממבקרים רבים, חלק גדול מהמבקרים טען שההמתנה ארוכה מדי יחסית למשך זמן ההנאה מהמתקן.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן