חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

SEA LIFE – עולם הים, האקווריום של גארדלנד

SEA LIFE – עולם הים, האקווריום של גארדלנד

SEA LIFE - עולם הים, האקווריום של גארדלנד

עזרה עם תכנון החופשה בגארדלנד?

SEA LIFE – עולם הים, האקווריום של גארדלנד

עולם הים / עולם המים גארדלנד (Gardaland SEA LIFE Aquarium) - אקווריום מרהיב בצפון איטליה כחלק מפארק גארדלנד. כרטיסים, פרטים והמלצות למטיילים!

אקווריום בגארדלנד, SEA LIFE, מחכה למבקרים מכל העולם שמגיעים לפארק השעשועים הגדול באיטליה ובוחרים לרכוש כרטיס משולב גם לעולם הים עם מינים רבות של חיות ים, הופעות ואטרקציות להורים והילדים.

חוויה שלמה בגארדלנד: Sea life – אקווריום ועולם הים

פארק המים הגדול באיטליה, גארדלנד, מציע אפשרויות רבות ונושאים משתנים ברחבי הפארק, למעלה מ- 3 מיליון מבקרים נהנים מאטרקציות רבות בפארק ורובם אינו מסתפק רק באטרקציות בתוך הפארק ומשלים את החוויה בפארק השעשועים באמצעות פארקים נוספים שהופכים את גארדלנד למתחם בילוי גדול ומגוון במיוחד.
פארק השעשועים גארדלנד מתפאר בשני פארקים נוספים המתרכזים כל מסוגו בקטגורית המים, החדש מבניהם הוא פארק המים לגו לנד (LegoLand), הפארק נפתח בשנת 2021 וכולל מתקני מים בתוך גארדלנד וכדי להיכנס אליו ניתן לרכוש כרטיס משולב למתקנים.
הפארק השני גארדלנד אקווריום (Gardaland Sea life Aquarium), עולם הים עם מינים רבים של חיות ימיות, מאות סוגי דגים צבועניים, מנהרה תת ימית שקופה וחוויה ימית בלתי נשכחת לילדים ולכם.

מה יש לראות בסי לייף?

כדי ליהנות מחוויה מושלמת בגארדלנד מומלץ לבקר גם לסי לייף, האקווריום המלא הראשון באיטליה.
בפארק האקווריום בגארדלנד יוצוגו לכם כ- 40 מכלי מים שונים ומרשימים, מסע מרתק במיוחד באמצעות חלונות גדולים שקופים, כיפות זכוכית שקופות ומנהרה תת ימית מרהיבה, כל אלו יאפשרו לכם לפגוש מקרוב בלמעלה מ- 5,000 חיות ימיות ולמעלה מ- 500,000 ליטר מים.
פארק סי לייף הוא אקווריום בלתי נגמר, בגארדלנד השקיעו ביצירת אווירת ים בכל אזור, תאורה מתקדמת לפי אזורים בפארק, מייצגים שונים ברחבי המתחם ועיצוב ייעודי לכל אקווריום.
החיות הימיות יסודרו לפי קטגוריות באקווריומים, עם הסברים ותצוגות שונות, תצפיות קרובות במיוחד, צפייה בחייהם של אריות הים ובמחק מספר צעדים בודד מהם במיכל צבעוני, צפייה בהאכלת כרישים, מגע בביצת כריש אמיתית, ליטוף כוכבי ים ואווירה ייחודית שתרתק ילדים, בני נוער ומבוגרים רבים.
אל תפספסו את המפגש המיוחד עם הכרישים, דגים צבעונים וחיות ימיות נוספות.

בעונות הקיץ ובעונות נוספות בימים שאינם סוערים, ניתן ליהנות מאזור ירוק ויפייפה עם משחקים לילידם.
בנוסף, מלבד המסעדות ודוכני האוכל בגארדלנד, בתוך סי לייף ממוקמת במקום מסעדת מזון מהיר לרווחתם של המבקרים (Covo del Capitano).
חוץ מהנה של ההורים, מומלץ לקחת את הילדים כדי לשנות האווירה התוססת במתקני הפארק, לאווירה רגועה וחינוכית יותר.

תמת הפארק: אקווריום, חיות ים, אינטראקציה, חינוכי, פעילויות אינטראקטיביות.
מיקום: פארק סי לייף גארדלנד ממוקם בחלקו האחורי הצפוני של החניון (מחוץ לפארק).
שעות פעילות Sea life בגארדלנד: ראשון עד שבת, החל מ – 10:00 ועד 18:00.
משך פעילות: בקצב שלכם, מרבית המבקרים נהנים במקום כשעה וחצי כאשר שעות העומס הן 11:00-12:00.
המלצות: שמרו מקום למופע אריות הים, זהו לא מקום לתת לילדים לרוץ ולהתעייף (הביקור סבלני ורגוע), תנו לילדים ליצור ולשחק במשחקים ובחרו בבילוי של יומיים בגארדלנד כדי שתוכלו לשלב את סי לייף בלי לחץ של זמן.

האם הכניסה לסי לייף עולה כסף?

עולם הים אינו אטרקציה בגארדלנד אלא מתפקד כפארק עם תמת אקווריום וחיות הים, כניסה לסיף לייף כרוכה בתשלום.
המבקרים שאוהבים בעלי חיים ימיים, אקווריום ומעוניינים לשנות אווירה ירכשו כרטיס לגארדלנד וסי לייף במחיר אחד ומשתלם.
רכישת כרטיס לסי לייף (כרטיס יומי משולב עם גארדלנד) היא פשוטה, כל מה שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר הכרטיסים, לבחור יום ומספר כרטיסים רצוי ולהזמין את הכרטיסים.
לפי דיווחי הפארק, בדומה לכניסה לגארדלנד, ילדים מתחת לגובה מטר נכנסים בחינם.

מנהרת אוקיינוס בסי לייף

אחת האטרקציות הבולטות ביותר באקווריום היא מנהרת האוקיינוס (Tunnel Oceanico), מנהרה תת ימית שקופה וארוכה ומדמה את האזורים המיוחדים באוקיינוס שכנראה לא תגיעו אליהם לעולם.
הסתכלו לצדדים והרימו את ראשכם, מינים רבים של דגים ישחו לידכם ועד לכרישים שיעברו מעל ראשכם, בין החיות באקווריום: מפרקתן הבינים (כריש), תפאר ענק (דג) ומינים מרתקים נוספים.
מנהרת האוקיינוס מעוטרת בתחתית בתפאורת אלמוגים וכוכבי ים שתכניס אתכם ואת הילדים לאווירת מעמקי האוקיינוס.

משחקים אינטראקטיביים

סי לייף משלב פעילויות חינוכיות מתקדמות לילדים, פעילות אינטראקטיבית אהובה היא יצירת חיים משלכם, פעילות מהנה בה תוכלו יחד עם הילדים ליצור חיות ים שיתעוררו לחיים באקווריום תלת מימדי מיוחד, כל שצריכים לעשות הוא לצייר את החיה הימית שלכם והיא תתעורר לחיים יחד עם החיות הנוספות.
בכל אזור תוכלו למצוא משחקים חינוכיים למבוגרים וילדים, משחקים אינטראקטיביים ומהנים שיהפכו את החוויה למהנה ולימודית עבור הילדים וגם עבורכם.

בת הים: מופע בתולות הים

יחד עם יצורים ימיים רבים ומרתקים במיוחד, בסי לייף השיקו בפברואר 2022 מופע של בתולות ים שצוללות צלילה חופשית עם סנפיר, מבצעות תרגילי מים במיכל גדול ויוצרות אינטראקציות עם הקהל.
המופע אורך כמספר דקות ועל אף שהמבוגרים מבינים היטב שמדובר בהצגה, מופע בת הים רשם הצלחה בקרב הילדים שהיו מרותקים למראה בתולת הים עם שעירה הארוך וסנפיר בוהק בצע ירוק פסטל.
בסיום ההופעה בת הים תענה לשאלות של הילדים (אנגלית או איטלקית), ניתן לבקש תמונה למזכרת.

האם סי לייף בגארדלנד שומרים על החיות ואיכות הסביבה הימית?

יחד עם שמירה על החיות הימות באקווריום, גארדלנד מדווחים על תמיכה בארגון "SEA LIFE Trust" שפועל להגנה על בעלי חיים ימיים ובתי גידול בעולם.
בין התוכניות למען איכות הסביבה הימית ובעלי החיים הימיים, ניתן למצוא את פרויקט אכלוס מחדש של 1,000 פורלים באגם גארדה, פרויקט לגידול סוסי ים, מדוזות ואלמוגים באמצעות התרבות ושימור באקווריום שבפארק וימי ניקיון חופים להורים וילדים בשיתוף פעולה עם קסטלנואובו דל גארדה.

מה חשבו המבקרים על סי לייף בגארדלנד?

לאחר שנים רבות של פעילות, מבקרים רבים כתבו חוות דעת רבות על סי לייף, יחד עם עשרות אלפי חוות דעת וביקורות ברחבי הרשת אקווריום גארדלנד מקבל דירוגים גבוהים ונחשב להצלחה.
מבקרים רבים בעולם הים אהבו את ההשקעה הרבה והמגוון הרחב של מיני חיות הים, אם אתם אוהבי אקווריומים אתם צפויים לאהוב את המקום ומרבית הילדים עד גיל בר/בת מצווה מצאו עניין רב במקום.
המבקרים אהבו את מופע אריות הים אך הדגישו שמקום הישיבה מוגבל ויש להמתין כדי לתפוס מקומות.
מדריכים שונים יסבירו על המוצג לפניכם אך בשפה האיטלקית, חלק מהמבקרים מישראל ומדינות נוספות בעולם היו שמחים לקבל את ההסברים של המדריכים גם בשפה האנגלית.

שאלות נפוצות

בפארק עשרות מיכלי מים שונים עם למעלה מ- 5,000 חיות ימיות, מנהרת אוקיינוס, הופעות, משחקים לילדים ולמבוגרים, מגע בביצת כריש ובכוכב ים ועוד.

כן, המבקרים שמגיעים לגארדלנד ומעוניינים לבקר גם בסי לייף ירכשו כרטיס משולב במחיר משתלם, מומלץ לרכוש כרטיס ליומיים בפארק כדי ליהנות מכל האפשרויות וללא לחץ.

מלבד תצוגת החיות הימיות במכלים שונים, הילדים יוכלו ליהנות גם ממשחקים אינטראקטיביים מתקדמים ומופעי אריות הים ובתולת הים.

המבקרים שביקרו באקווריום דירגו אותו בציונים גבוהים ואהבו את השהות בו יחד עם הילדים, המקום כולל חיות ימיות רבות ופעילויות לילדים ולמבוגרים ומומלץ לבקר יחד עם הביקור בגארדלנד.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן