חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

כרטיס משולב: גארדלנד + סי לייף

כרטיס משולב: גארדלנד + סי לייף

גארדלנד ועולם המים

עזרה עם תכנון החופשה בגארדלנד?

כרטיס משולב: גארדלנד + סי לייף

לחקור את גארדהלנד, הפארק העתיק ביותר באיטליה, ואת אקווריום SEA LIFE עם הכרטיס המיוחד הזה. פארק השעשועים הפופולרי ביותר באיטליה והחיים הימיים המרתקים של האקווריום הם פשוט חובה.

גלו את הפארק על הגדות הדרום-מזרחיות של אגם גארדה, מעוצב בפירוט רב כדי להתייחס למחוזות ההיסטוריה, הגיאוגרפיה, החלל והפנטזיה. תיהנו ממגוון רכיבות שואבות אדרנלין ומופעים משעשעים עם משהו לכל בני המשפחה, מילדים צעירים ועד סבים וסבתות.

במהלך היום, תוכלו לחקור את המתקנים, כמו רכבת הצלילה של השכחה – החור השחור ורפידת הג'ונגל המסתורית. סעו אחורה בזמן בהרפתקת עידן הקרח ה-4D וצפו על בול עץ בסירת קולורדו.

חדש לשנת 2022, חווה את הג'ונגלים של Jumanji – The Adventure ברכב שטח משלך 4X4. נווט את דרכך בין חיות מסוכנות, מכשולים נופלים, וענק אבן אדיר כדי להחזיר את התכשיט הקדוש בחזרה למקדש האגדתי במירוץ נגד הזמן כדי להציל את ג'ומנג'י.

הכרטיס כולל גם כניסה לאקווריום Gardaland SEA LIFE. גלה כמה מהיצורים היפים ביותר על פני כדור הארץ, עם 5,000 דגימות ב-37 טנקים.

בקרו בבריכות הסלע האינטראקטיביות, בהן תוכלו לגעת בביצת כריש אמיתית ולקבל תצפית מקרוב על כוכב הים. אל תחמיצו את זמן האכלת כרישים, מראה מרתק לעין.

לכו דרך המנהרה התת-ימית השקופה הייחודית. תאבדו מילים כמו כרישים, דגיגונים ודג נפוליאון יפהפה שוחים באין מפריע ממש מעל ראשכם.

צפו בסרטים מרתקים על העולם הימי בקולנוע האקווריום. למד כיצד תוכל לתמוך בקמפיינים לשימור האוקיינוסים של SEA LIFE במהלך ביקורך.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן